ENDÜLÜS PARK AVM & RESIDANCE

Kentin ilk açık alışveriş merkezi olan Endülüs Park AVM, üstü açılabilir özelliği ile alışveriş yapanları gün ışığıyla buluşturarak temiz hava ile teması sürdürülebilir kılacak.

İLETİŞİM

E-Posta: info@enduluspark.com mehtap@enduluspark.com duygu@enduluspark.com

Telefon: (0224) 242 52 58 ve (0224) 242 52 17 (AVM YÖNETİMİ)

Bizi Takip Edin:
ENDÜLÜSÜ BURSA'DA KEŞFEDİN
HAKKIMIZDA
SIRA DIŞI ALIŞVERİŞ KONSEPTİ
 

Rezidans hayatını bir keyife dönüştüren alışveriş anlayışla Endülüs Park, sabahın erken saatlerinden başlayarak konuklarına sıradışı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bildiğiniz alışveriş geleneğini değiştiren Endülüs Park, yaz ve kış bahçeleriyle doğadan kopmayışı ve açık hava keyfinden ödün vermeyen anlayışla alışverişte farklı bir dönem başlatıyor. Günün her saatinde konuklarına benzersiz bir atmosfer sunan terasta; açık havanın tadını çıkarabilir; benzersiz gün batımlarını izleyebilirsiniz.

 
SEÇKİN MARKALAR
 

Yoğun alışveriş keyfinin ardından Endülüs Park, seçkin cafe ve restoranlarının sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ile dünya mutfaklarının en leziz örneklerini tadabileceğiniz, sevdiklerinizle en güzel anları paylaşabileceğiniz güzide mekanlara ev sahipliği yapıyor.

 
SOSYAL YAŞAM
 

Alışveriş merkezi nefes alıyor! Mevsim ayırt etmeksizin hayatın keyfini çıkarabileceğiniz, doğayla iç içe bir ortam sunan Endülüs Park’ta; gerek yazın üstü açık, gerekse kışın üstü kapanan şeffaf kış bahçesinde, şık mağazalardan alışverişinizi yaparken dört mevsimin de tadını çıkarabileceksiniz.